Lelo Tiani

Lelo Tiani

leloLelo je švédský výrobce luxusních erotických pomůcek zatím výhradně pro ženy. Vibrátory od Lelo se vyznačují vysokou kvalitou, detailním a elegantním propracováním, které společně s užitečnými vlastnostmi přináší ženám maximální uspokojení. Všechny erotické pomůcky od společnosti Lelo jsou vyrobené z lékařského silikonu, který je hypoalergení a velmi šetrný h pokožce. Vibrátory od Lelo jsou pevné a velmi dobře přenášejí vibrace.

Vlajkovou lodí společnosti Lelo se v roce 2011 stal vibrátor Lelo Tiani, který vzhledově může připomínat produkt We-Vibe. Podobnost těchto výrobku je však pouze na první pohled, jelikož mají úplně jiné vlastnosti i využití. Lelo Tiani má tvar písmene Ú a však vibrační centrum se nachází pouze ve vrchní části, která stimuluje klitoris. Druhá, menší část se zavádí do vagíny. Tato řada vibrátorů Lelo je vybavena technologii Sense Motion, která umožňuje vibrátor ovládat dálkově za pomoci pouhého pohybu ruky. Dálkové ovládání vibruje stejnou úrovní a intenzitou jako samotný vibrátor a tak má partner, který si s ženou hraje situaci vždy plně pod kontrolou. Dálkové ovládání sice obsahuje tlačítka na změnu vibrací, ty však jak již bylo řečeno lze ovládat pouhým pohybem. Vzhledem k tomu, že ovládání vibruje, lze jej použít jako stimulační strojek na celé tělo. Lelo Tiani je tak vhodnou pomůckou jak do páru, tak pro ženu samotnou.

Vzhledem k tomu, že Lelo je vyrobené z lékařského silikonu, aplikujte vždy lubrikační gel na vodní bázi, nikoliv na silikonové.

Jenporno.cz